Formularz kontaktowy

Treść wiadomości:

Administratorem danych osobowych jest LIDER Z. Lekan, S. Małek, D. Matwis Sp. j., ul. Krzeszowska 36, 23-400 Biłgoraj, KRS: 0000117599, NIP: 9181905352, REGON: 951147942, telefon: 84 686 15 45, e-mail: biuro@lider.lbl.pl. Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Adres

ul. Krzeszowska 36, 23-400 Biłgoraj
Centrala: 84 686 15 45
Centrala II: 84 688 04 68
Fax: wew. 30
Email: biuro@lider.lbl.pl

Działy handlowe

Ciężka budowlanka
Stanowisko: Kostka brukowa
Handlowiec: Marcin Lewkowicz
e-mail: lewkowicz.m@lider.lbl.pl
tel: 695 590 139
Stanowisko: Stolarka
Handlowiec: Eryk Ozga
e-mail: ozga.e@lider.lbl.pl
tel: 695 590 139
Stanowisko: Dachy
Handlowiec: Waldemar Jędorowski
e-mail: dachy@lider.lbl.pl
tel: 695 590 139
Chemia budowlana
Stanowisko: Panele i farby
Handlowiec: Sławomir Małek
e-mail: malek.s@lider.lbl.pl
tel: 785 173 431
Stanowisko: Tynki i chemia bud.
Handlowiec: Krzysztof Kusiak
e-mail: krzysztof.k@lider.lbl.pl
tel: 785 173 431
Hydraulika i narzędzia
Stanowisko: Hydraulika
Handlowiec: Marcin Liwak
e-mail: liwak.m@lider.lbl.pl
tel: 785 173 439
Stanowisko: Narzędzia
Handlowiec: Wojciech Serafin
e-mail: serafin.w@lider.lbl.pl
tel: 785 173 439
Wyposażenie łazienek
Stanowisko: Łazienki i projekty
Handlowiec: Iwona Marzec
e-mail: lazienki@lider.lbl.pl
tel: 605 606 499
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Handlowiec: Edward Boczek
tel: 785 173 434